Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Онлайн-трансляції судових засідань

Оберіть дату
Оберіть дати
Очистити дати
Поточні трансляції
Дата/час № Справи № Провадження Сторони по справі Суть спору Суд Суддя
Трансляції відсутні
Заплановані трансляції
Дата/час № Справи № Провадження Сторони по справі Суть спору Суд Суддя
24.05.2024 10:00
354/570/24
3/354/579/24
Міщенко Регіна Олександрівна
Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції
Яремчанський міський суд
головуючий суддя: Ваврійчук Тетяна Любомирівна
24.05.2024 12:00
698/383/23
1-кп/698/13/24
Закрасняна Наталя Василівна, Катеринопільський відділ Звенигородської окружної прокуратури, Царинник Оксана Сергіївна
Катеринопільський районний суд Черкаської області
головуючий суддя: Баранов Олег Іванович
27.05.2024 13:00
354/245/24
1-кп/354/75/24
Дорошенко Сергій Олександрович, Яковенко Богдан Олегович, Вербіцький Іван Іванович, Дутчак Тарас Гнатович
Яремчанський міський суд
головуючий суддя: Ваврійчук Тетяна Любомирівна
27.05.2024 15:00
698/444/23
1-кп/698/106/24
Книш Олег Миколайович, Кобринський Володимир Олександрович, Патріна Світлана Віталіївна, Мельник Микола Вікторович, Катеринопільський відділ Звенигородської прокуратури, Задеряка Роман Олександрович
Катеринопільський районний суд Черкаської області
головуючий суддя: Баранов Олег Іванович
27.05.2024 15:30
694/1789/22
1-кп/698/94/24
Бедренець Артем Сергійович, Звенигородська окружна прокуратура, Звенигородська міська рада, Кобринський Володимир Олександрович, Козлова Галина Павлівна
Катеринопільський районний суд Черкаської області
головуючий суддя: Баранов Олег Іванович
Архів трансляцій
Дата/час № Справи № Провадження Сторони по справі Суть спору Суд Суддя
23.05.2024 16:45
298/532/19
1-в/298/1/23
Дьордь Іван Іванович, Ковач Володимир Степанович, Немеш Іван Васильович
Великоберезнянський районний суд Закарпатської області
головуючий суддя: Тарасевич Петро Петрович
23.05.2024 16:21
523/15964/21
1-кп/523/646/23
Суворовський районний суд м. Одеси
23.05.2024 16:15
523/5897/24
1-кп/523/1139/24
ТОВ НВП "ТЕНЕТ", ТОВ "ОМЕГА", Козаченко Юрій Всеволодович
Суворовський районний суд м. Одеси
головуючий суддя: Шкуренков Микола Васильович
23.05.2024 16:14
367/2041/24
Кісілевич Ю.В, Лук'янчук Вадим Валерійович, Бреус Євген Вікторович, ТОВ "РУШ", Бабич Максим Сергійович
Ірпінський міський суд Київської області
головуючий суддя: Третяк Яна Миколаївна
23.05.2024 16:05
752/885/55
Голосіївський районний суд міста Києва